Викладачі та студенти СНАУ взяли участь у Дні поля

Унікальність освітнього процесу Сумському НАУ – це поєднання теоретичного навчання та закріплення пройденого матеріалу в реальних виробничих умовах. Стратегічне значення у навчальному процесі мають мультидисциплінарність та інтердисциплінарність. Саме такої позиції і дотримується Сумський національний аграрний університет, активно впроваджуючи при цьому практично орієнтоване навчання. Так, 23 вересня в рамках проведення Дня поля на дослідних полях СНАУ в с. Гамаліївка Лебединського р-ну, дружня команда з викладачів та студентів, які навчаються на інженерних, агрономічних та економічних спеціальностях провели ряд заходів: день поля, відкриті заняття на виробництві та спільні наукові дослідження.

Студенти мали можливість вивчити технологічні операції на практиці, ознайомитись з особливостями будови та роботи сучасної збиральної техніки. Студенти магістерських курсів мали можливість провести визначення якісних показників роботи зернозбиральних комбайнів при збиранні соняшника в рамках наукових досліджень передбачених тематиками їхніх робіт. Участь у дні поля стало гарною можливістю для студентів різних факультетів обмінятись знаннями з різних галузей, долучитись до досліджень один одного та, безумовно, комунікації і командній роботі на свіжому повітрі.