Випуск бакалаврів-юристів у СНАУ

5 липня юридичний факультет Сумського національного аграрного університету випустив чергову когорту бакалаврів. Зворушлива мить, якої і студенти, і батьки, і викладачі чекали довгих чотири роки. Були на цьому шляху досягнення та перемоги, хоч траплялися й виклики та труднощі. Але, як відомо, труднощі допомагають нам зростати. Тож у цей день маємо спільноту сильних духом та з гострим розумом випускників.

Дипломи бакалаврів та відзнаки за досягнення вручив випускникам перший проректор Сумського НАУ Микола Курило. А теплі та душевні слова підтримки та віри у майбутнє сказав декан факультету Олег Роговенко. До привітань та побажань також приєдналася нині викладачка, а у недалекому минулому декан Світлана Запара.

Тепер на молодих юристів чекає нова сходинка – вступні іспити до магістратури. Тож лишається побажати їм удачі та нових щасливих студентських років в Сумському національному аграрному університеті.