Випуск магістрів будівельного факультету відбувся у Сумському НАУ

Випуск студентів магістратури відбувся у Сумському національному аграрному університеті. Дипломи вручили студентам будівельного факультету.

«Ви успішно завершили навчання у нашому університеті, довели свою спроможність боротися з викликами, що виникатимуть, як у державі, на роботі, так і у житті. Я щиро хочу привітати вас з готовністю стати у ряди спеціалістів, фахівців своєї справи і станете корисними суспільству», – так розпочав свою урочисту промову перший проректор університету Микола Курило, який від імені ректора СНАУ Володимира Ладики вручив магістрам омріяні дипломи та подяки найактивнішим.

На будівельному факультеті випустився 31 студент, з них:
– 1 випускник має диплом з відзнакою;
– 4 випускника є відмінниками;
-1 випускник скористався можливостями проходження практики у провідних підприємствах України та світу;
– 3 випускники мають здобутки у спорті;
– двоє випускників за час навчання одружилися.

Диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» та подяку ректора за відмінне навчання, активну учать у громадському житті університету та з нагоди закінчення університету отримала Кірюшина Анна Юріївна, а подяку ректора за успіхи у навчанні, активну участь у науковій роботі будівельного факультету та перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Архітектура та містобудування» вручили студентка спеціальності «Архітектура та містобудування» Ніфонтовій Анастасії Андріївній.

Привітала своїх підопічних і вручила дипломи встановленого зразка та подяки ректора декан будівельного факультету Циганенко Людмила Анатоліївна.

На молодих фахівців чекають нові дороги, на деяких з них — здобуття наступного наукового ступеню у стінах рідного університету. Сумський НАУ бажає випускникам у з гордістю носити звання магістра,використовувати та примножувати здобуті в університеті знання, натхнення, цікавого та яскравого життя, наполегливості у підкоренні нових вершин!