Виховний відділ провів ряд заходів, присвячених Дню закоханих

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків та теплих відчуттів. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Кожного року до Дня закоханих Сумський НАУ готує для студентів та співробітників цікаві заходи, аби посилити атмосферу кохання та тепла. Так було і цього року. Впродовж тижня все в університеті було присвячене цьому святу.

10 лютого кіноклуб CinemaSNAU провів перегляд романтичної комедії режисера Гаррі Маршала «День святого Валентина». Після перегляду студенти разом з психологами активно обговорили фільм та поділились своїми враженнями. Крім того, у цей день співробітники Відділу виховної роботи СНАУ провели майстерклас з виготовлення валентинок для дітей співробітників університету.

11 лютого у Сумському національному аграрному університеті відбулася гра-квест «Кохання врятує світ». Учасниками гри-квест стали закохані пари, а також ті хто шукав свою другу половинку.

Підбивши підсумки гри-квест, мали такі результати:

1 міце – студенти біолого-технологічного факультету Олександра Узько та Станіслав Ващенко;

2 місце – студентка будівельного факультету Анастасія Гончар та студент інженерно-технологічного факультету Владислав Заріцький.

3 місце – студенти біолого-технологічного факультету Катерина Нагорна та Сергій Купрієнко.

Вітаємо переможців гри-квест та бажаємо міцних почуттів та нових звершень.

12 лютого  студенти університету провели акцію «Стіна кохання», яка була розташована на кожному факультеті, де студент, викладач, працівник або просто відвідувач мав змогу залишити привітання або слова кохання на «Стіні», як загальне для всіх, так і для когось особливого.