Визначено переможців конкурсу з написання віршів з нагоди святкування Дня Соборності України

Нещодавно у стінах великої родини Сумського НАУ з нагоди святкування Дня Соборності України проходив конкурс з написання власних віршів “Ми українці! Й Україна в нас одна!”. Вкотре ми доводимо, що наша сила в єдності, адже доєдналися до конкурсу не тільки студенти Сумського НАУ, а й студенти відокремлених підрозділів (а їх у нас аж 6!), що не може не тішити.

Приємно відмітити те, що в нашому університеті така талановита та активна молодь! Було дуже важко обрати переможців, адже кожен вірш по-своєму особливий та зворушливий, а також враховуючи те, що учасників було понад 25!

Тому, після проведення наради, було вирішено розподілити призові місця наступним чином:
– 🥇 місце – Софія Красюк, студентка 1-го курсу факультету ветеринарної медицини Сумського НАУ
– 🥈 місце – Єлизавета Тимофієва – студентка 1-го курсу біолого-технологічного факультету Сумського НАУ
– 🥉 місце розділили 2 учасники -Анастасія Черненко, студентка ВСП “Сумський фаховий коледж СНАУ”, Олексій Негрєєв, студент ВСП “Сумський фаховий коледж СНАУ”.

Щиро вітаємо переможців та повідомляємо, що вручення подарунків відбудеться найближчим часом (учасники будуть проінформовані). Дякуємо за участь всім членам нашої великої та дружньої родини!