У Сумському національному аграрному університеті стало традицією напередодні Великодніх свят вітати співробітників, які вже не працюють, але протягом багатьох років сумлінно трудилися на благо університету.

Адміністрація Сумського НАУ спільно з профспілковою організацією викладачів і співробітників привітала ветеранів університету і 19 сімей військовослужбовців, викладачів і співробітників СНАУ, які на сьогодні служать у лавах Збройних Сил України і мужньо боронять нашу державу.

Адміністрація закладу й представники профспілки викладачів і співробітників у цей благословенний час щиро вітає всіх з Днем Світлого Христового Воскресіння! Нехай Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Нехай Божа милість та благословення несуть у Ваші душі, сім’ї та країну мир.