Засідання Вченої ради відбулося у Сумському НАУ

20 грудня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, яке було проведене у онлайн  форматі.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету. Порядок денний:

1. Про результати роботи в 2021 році та перспективи розвитку юридичного факультету. Доповідав: декан юридичного факультету СНАУ  Роговенко О.В.

2. Про результати роботи в 2021 році та перспективи розвитку спеціальності «Харчові технології». Доповідав: заступник декана ІТФ  Сабадаш С.М.

3. Про результати роботи відокремлених структурних підрозділів фахових коледжів в 2021 році Сумського національного аграрного університету. Доповідали: директори фахових коледжів.

4. Про результати роботи вчених спеціалізованих рад. Доповідав: проректор з наукової   роботи Данько Ю.І.

5. Про результати роботи приймальної комісії.

Про затвердження Правил прийому для здобуття вищої освіти у Сумському НАУ в 2022 році та Правил прийому для здобуття вищої освіти у  ВСП «Глухівський агротехнологічний фаховий коледж» Сумському НАУ в 2022 році. Доповідав: секретар приймальної комісії  Сергієнко В.О

6. Про результати роботи в 2021 році фахівця з питань запобігання та виявлення корупції Сумського НАУ. Доповідав: перший проректор Курило М.П.

Щодо “Різного” – були розглянуті питання, що стосувалися наукової роботи СНАУ (доповідав Данько Ю.І), зокрема: про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування; про затвердження теми дисертаційної роботи на здобуття ступеню доктора філософії та рекомендації до друку монографій.

А також розглядалися питання навчальної роботи, з приводу яких доповідав  проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М. Зокрема, було рекомендовано до друку 6 навчальних посібників та підручників.

Окрім вище зазначених питань, були схвалені рішення:

• Про затвердження положення «Про інституційну структуру внутрішньої системи забезпечення якості освіти Сумського національного аграрного університету».

• Про встановлення лімітів стипендіатів.

• Про затвердження Порядку призначення і виплати стипендій у Сумському національному аграрному університеті» в новій редакції.

• Про внесення змін до Положення про проведення практики студентів Сумського національного аграрного університету за кордоном.