Засідання Вченої ради від 26.04.2024

26 квітня 2024 року члени Вченої ради Сумського національного аграрного університету зібралися на онлайн-засіданні.

На порядку денному наступні питання:

1. Про роль наукової бібліотеки в інформаційному забезпеченні навчально-наукового процесу в університетському комплексі СНАУ та коледжах СНАУ (доповідала: директор бібліотеки Галина КОМЛИКОВА; співдоповідачі: декан інженерно-технологічного факультету Владислав ЗУБКО; професор кафедри ветсанекспертизи, мікробіології, зоогігієни та безпеки і якості продуктів тваринництва Людмила НАГОРНА)
  2. Про проходження підвищення кваліфікації та стажування викладачами СНАУ (доповідала: директор центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Ірина ТОДЕРЮК)
  3. Про затвердження навчальних планів 2024 року набору (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)
  4. Різне

4.1. Питання наукової роботи (доповідав: проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО)

4.1.1. Про коригування теми дисертаційного дослідження

4.1.2. Про відрахування здобувачів ступеня доктора філософії

4.1.3. Про надання академічної відпустки

4.1.4. Про продовження академічної відпустки

4.1.5. Про зміну наукового керівника

4.1.6. Про затвердження разових спеціалізованих вчених рад

4.1.7. Про рекомендацію до друку монографії

4.1.8. Про визнання сертифікату та зарахування закордонного стажування

4.1.9. Про визнання та зарахування сертифікатів підвищення кваліфікації

4.2.1. Про рекомендацію до друку навчальних посібників

4.2.2. Про затвердження складу проєктної групи ОПП «Інформаційні системи та технології» другого (магістерського) рівня вищої освіти (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

4.3.1. Про затвердження положень щодо організації підготовки і проведення виборів ректора (доповідала: голова Організаційного комітету з проведення виборів ректора СНАУ Наталія КОЛОДНЕНКО)

4.4.1. Про зміну назви кафедри технічного сервісу інженерно-технологічного факультету (доповідав: декан інженерно-технологічного факультету Владислав ЗУБКО)

Особливий акцент цього засідання Вченої ради змістили саме на стан бібліотек Сумського НАУ та його відокремлених структурних підрозділів – коледжів. За словами директора бібліотеки Галини КОМЛИКОВОЇ, з роками цей підрозділ навчального закладу не втрачає своєї популярності. За результатами опитування серед здобувачів, маючи необмежені можливості пошуку інформації в Інтернеті, сучасний студент усе ж віддає перевагу походу до бібліотеки, тому наразі важливо зберегти цю тенденцію й покращувати та осучаснювати храм книги.

Члени Вченої ради заслухали усі доповіді й обговорили їх. Спільно прийняті рішення були задокументовані протокольно.