Засідання вченої ради відбулось у СНАУ

11 лютого в  Сумському національному аграрному університеті відбулося позачергове засідання Вченої ради, яке було проведене у  онлайн  форматі.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету.

Про встановлення лімітів стипендіатів. Доповідав: проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності Коваленка М.П.

Питання наукової роботи.  Були озвучені питання, що стосувалися наукової роботи СНАУ (доповідав Данько Ю.І), зокрема: про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування; про видачу дипломів докторам філософії здобувачам третього освітньо-наукового рівня, про надання академічної відпустки.

А також прийняли рішення по інформації декана будівельного факультету Циганенко Л.А.,  про перезатвердження  складу  проєктної групи за освітньо-професійною програмою «Архітектура та містобудування» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр».