Засідання вченої ради відбулось у СНАУ

20 січня, у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, що було проведене у онлайн-форматі.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету. Порядок денний:
1. Про затвердження правил прийому на навчання до ВСП фахових коледжів Сумського НАУ для здобуття ОПС Фахового молодшого бакалавра в 2022 році. Доповідав: заступник проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи А.М. Розуменко.

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи А.М.Розуменка «Про затвердження правил прийому на навчання до ВСП фахових коледжів Сумського НАУ для здобуття освітньо-професійного ступеня молодшого фахового бакалавра в 2022 році», вчена рада ухвалила:
1 . Інформацію заступника проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи А.М. Розуменка взяти до відома.
2 . Затвердити правила прийому на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня молодшого фахового бакалавра в 2022 році:
– до ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського НАУ»;
– до ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С.Рибалка Сумського НАУ» ;
– до ВСП «Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ»;
– до ВСП «Путивльський фаховий коледж Сумського НАУ»;
– до ВСП «Роменський фаховий коледж Сумського НАУ»;
– до ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського НАУ».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи В.М. Жмайлова.