Захід до дня Соборності України влаштували у СНАУ

День Соборності України – одне зі знакових свят українського державотворення, яке ми відзначаємо 22 січня. Це нагадування про те, що сила нашої держави – у єдності українських земель!

З нагоди відзначення свята вихователем відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ Ніною ДЕГТЯРЬОВОЮ та студентською радою гуртожитків відбулась виховна година з українськими та іноземними студентами «Ми – це Україна!».

Захід був організований з метою виховання у студентській молоді глибокої поваги та любовi до Батьківщини, національної свiдомостi, людської гідності, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України. Під час виховної години студенти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за Незалежність України.

Українські та іноземні студенти СНАУ впевнені у бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності усіх громадян, незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані у нашій державі.