Заходи з нагоди Дня студентів

Міжнародний день студентів – особливе свято для всього колективу Сумського національного аграрного університету. 18.11.2022 року його урочисто відзначили.

Спершу Юрій Іванович ДАНЬКО вручив найкращим студентам, серед яких Ліна БАБИЧ, Сергій ФЕДІРКО, Карина ГЕЛЕВЕРА, Антон КУЛИЖКО, Дарина ГРОМИЧЕНКО, Ярослав ДЗЮБА, Карина МАРТІЯН, Марина НЕМЦЕВА та Микола НАЛИВАЙКО, подяку ректора за успіхи в навчанні, цілеспрямованість, лідерські якості, інноваційний та творчий підхід при вирішенні завдань, активну позицію, що сприяє формуванню позитивного іміджу університету та з нагоди Міжнародного дня студентів.

Крім того, напередодні свята відбувся щорічний конкурс “Кращий студент СНАУ”; номінувалося більше 50 учасників. Юрій Іванович ДАНЬКО вручив переможцям відзнаки та цінні подарунки. (докл. про призерів чит. https://snau.edu.ua/u-snau-obrali-krashhix-studentiv-2022-navchalnogo-roku/).

Юрій Іванович ДАНЬКО, проректор за наукової та міжнародної діяльності, проголосив вітальне слово від адміністрації Сумського НАУ:

“Зазвичай у цей день говорять стандартні фрази: “Студенти, у Вас усе попереду. Студентські роки є найкращими.”. На жаль, сьогодні так не можемо сказати, бо студентські роки для Вас найважчі: після пандемії прийшла війна. Молодь завжди була найактивнішою. Україна жила й буде жити, ми обов’язково здобудемо перемогу. Особлива заслуга в цьому буде студентства. Я завжди пишаюся нашою молоддю та її здобутками. Щиро вітаю Вас зі святом. Зичу успіхів у всіх починаннях. Але найважливішим бажанням усіх нас, звісно, є перемога”.

Творчі колективи Сумського НАУ привітали присутніх студентів неперевершеними художніми номерами.

Дорога молодь! Ще раз прийміть наші найщиріші привітання з Днем студентів! Будьте такими ж активними, цілеспрямованими та талановитими. Неймовірно пишаємося Вами й цінуємо!