Здай кров – врятуй життя ЗСУ

Сумський національний аграрний університет підтримує волонтерський фронт!

З нагоди Дня Збройних сил України, 6 грудня 2022 року, понад 20 студентів, викладачів та співробітників Сумського НАУ здали плазму. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби військових. Поки бійці захищають нас на передовій, маємо докладати максимальних зусиль у тилу.

Враженнями від проведеної акції ділиться студент будівельного факультету Денис СУХИХ: “Кажуть, що добро й повертається добром. Я ходжу на донацію кожні два тижні (звісно, коли є можливість) і сьогоднішній день не став винятком. Долучитися до акції та допомогти зібрати кошти для ЗСУ мені запропонувала Світлана Володимирівна Зінченко, на що я без вагань погодився. Знаю, будь-яка допомога кожного українця веде нас до великої спільної перемоги . Хотілось би побільше ініціативних студентів у лавах нашого університету, щоб добрими справами займалися якомога більше, бо зараз студенти – це майбутнє України, і хочеться, щоб наша держава мала активних громадян”.

Дякуємо всім, хто долучився до акції. Разом до перемоги!

Віримо в майбутнє нашої країни! Віримо в ЗСУ!