ЗУСТРІЧ ПЕРШОКУРСНИКІВ З ФАХІВЦЕМ СВОЄЇ СПРАВИ

Як відомо, щоб успішно розвиватися у своїй справі, необхідно оточити себе людьми, які вже досягли успіху цій сфері. Саме тому у Сумському НАУ студентів намагаються постійно знайомити з представниками тих професій, які вони тільки здобувають.

11 лютого  на факультеті агротехнологій та природокористування СНАУ відбулася цікава зустріч студентів спеціальності «Туризм» з начальником  Відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Гладенко Юрієм Миколайовичем.

Під час цікавого спілкування майбутні спеціалісти туристичної індустрії дізналися багато цікавого про особливості обраної професії та  основні напрями діяльності Сумської ОДА щодо  розвитку туризму на Сумщині. Особливе зацікавлення в студентів викликала інформація про можливу участь у всеукраїнських та міжнародних туристичних проєктах, в яких братиме участь туристична спільнота Сумщини.

Приємно відчувати, що  розвиток туристичної індустрії на Сумщині в руках досвідчених фахівців, які охоче діляться своїми знаннями з молоддю.