ЛІДЕРСТВО – ФАКТОР УСПІХУ ОСОБИСТОСТІ

Організація ефективної роботи держаних службовців – вимагає розвитку великого спектру компетенцій керівників різних рівнів управління. Запорукою високих показників управління персоналом – є наявність лідерських здібностей керівників. Лідерство, безумовно, відносять до факторів успіху особистості.

Саме ефективне лідерство в умовах розвитку інформаційного суспільства, емоційний інтелект та психологічні типи лідерів і стали головними питаннями, які розглядалися під час навчально-тематичного семінару «Лідерство у публічному управлінні. Формування лідерських компетентностей державного службовця» для працівників Північно-східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.  Про ці та інші важливі складові лідерства говорили лектори семінару: доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Михайлова Любов Іванівна та кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Харченко Тетяна Миколаївна. Захід був організований Центром підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Сумського НАУ і тривав з 1 по 5 вересня.

Навчання відбувалося в режимі онлайн за допомогою додатку Zoom. Додаткову комунікацію Центру підвищення кваліфікації, слухачів та лекторів було організовано за допомогою месенджерів та електронного листування.

Сподіваємося, що набуті знання та напрацювання слухачів якісно вплинуть на процеси  організації їх роботи з підлеглими та колегами.

Щиро бажаємо нашим слухачам невпинного професійного розвитку, злагодженої роботи у команді, мотивації і натхнення!