Методичний семінар за матеріалами УАДО відбувся у СНАУ

10 березня у Сумському національному університеті було проведено методичний семінар «ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАКТИКИ ВИСВІТЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» (поширення досвіду, набутого під час стажування у рамках ІІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» (27 січня-1 лютого 2020 року, м. Луцьк, ЛНТУ). Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA).
Під час заходу з презентацією виступила Інна Коблянська, доцент кафедри економіки та підприємництва Сумського національного аграрного університету. Спікерка зосередила увагу на таких актуальних питаннях роботи сучасного дослідника як: вимоги до підготовки академічних публікацій, можливості опублікування результатів наукових досліджень у виданнях, зареєстрованих у міжнародних наукометричних базах даних, цифрові «помічники» сучасного науковця.
Під час заходу учасники ознайомились з напрямами діяльності УАДО та отримали консультації з питань залучення до проектів УАДО та Еразмус+.
Захід відвідало понад 20 викладачів та молодих дослідників Сумського національного аграрного університету з факультету економіки і менеджменту, інженерно-технологічного та біолого-технологічного факультетів.