У стінах Сумського національного аграрного університету 12 жовтня 2023 року зібралися представники бізнесу, влади та освіти задля відзначення Дня працівників харчової промисловості.

Зустріч модерував Олександр МАСЛАК, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА, який у вітальній промові наголосив на викликах та перспективах розвитку сфери харчової промисловості. Акцентував увагу й на відданості робітників, які з перших днів повномасштабного вторгнення, ставлячи інколи й власне життя під загрозу, забезпечували область необхідними продуктами.

Згодом привітав присутніх з професійним святом і Тарас САВЧЕНКО, Перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, який подякував за відданість справі, високий професіоналізм, наполегливу щоденну звитяжну працю задля забезпечення продовольчої безпеки нашої країни:

«Передаю щирі вітання причетним від Голови Сумської ОВА. Підкреслюю, що за кількісними показниками, які на сьогодні маємо у сфері харчової промисловості, стоїть щоденна кропітка праця підприємств Сумщини. Особлива вдячність за роботу на початку повномасштабного вторгнення. Коли йшлося не про якісь цифри, економічні показники, прибуток, а йшлося про продовольчу безпеку країни.»

Ректор Сумського національного аграрного університету, академік НААН України Володимир ЛАДИКА зауважив, що значна відповідальність за розвиток сектору харчової промисловості покладається саме на наших викладачів факультету харчових технологій, адже згодом вони забезпечать бізнес кадрами, а також згадав момент, коли сектор харчової промисловості врятував Україну:

«Приємно бачити в цьому залі й викладачів, і студентів, і представників бізнесу. Думаю, переважна більшість з вас пережила той момент, коли була в розпачі, коли почалося повномасштабне вторгення. Нас тоді врятували два сектори: аграрний та  харчовий. Зараз ми прослідковуємо позитивну тенденцію в розвитку сфери харчової промисловості, навіть звертаючи увагу на наповненість поличок у магазинах.»

У ході зустрічі співробітників Сумського НАУ було відзначено нагородами. Наталія БОЛГОВА, декан факультету харчових технологій, отримала почесну грамоту голови Сумської ОДА. А ось Марині САМІЛИК, завідувачу кафедрою технологій та безпечності харчових продуктів СНАУ, Василю ТИЩЕНКО, доценту кафедри технологій та безпечності харчових продуктів СНАУ, Анні ГЕЛІХ, доценту кафедри технологій та безпечності харчових продуктів СНАУ, ректор СНАУ Володимир ЛАДИКА вручив грамоти Сумського національного аграрного університету за багаторічну сумлінну працю, високу відповідальність та з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Найкращій подарунок для присутніх зробили творчі колективи СНАУ – емоції від виступів. Пісні та танці розважили присутніх і дали можливість відпочити душею.

Новини факультету харчових технологій: https://fht.snau.edu.ua/.