Пішов із життя професор університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф Хеннінг Вілліке

Пішов із життя професор університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф Хеннінг Вілліке – добра і щира людина, вчений, який сприяв започаткуванню співпраці між університетами та зробив не аби який вклад у міжнародну інтеграцію Сумського НАУ.

Завдяки йому були започатковані студентськіпрактики в Німеччині, а згодом і асистентські програми у яких щорічно брали участь понад 10 випускників нашого університету.

Хеннінг Вілліке у свій час сприяв стажуванню ректора Сумського НАУ Володимира Івановича Ладики, завдяки чому спільними зусиллями проводилися дослідження у галузі тваринництва.

Висловлюємо слова глибокої скорботи, розділяємо біль та горе з колегами та близькими.

Світлий, добрий спомин про колегу назавждизалишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого віннавчав.

Світла пам’ять Хеннінгу Вілліке!