СНАУ взяв участь у семінарі на тему національно-патріотичного виховання

«Впровадження ефективних моделей національно-патріотичного виховання студентської молоді» – саме такою була тематика заходу. Організувала семінар державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Розширити коло знань та долучитися до обговорення актуальної теми виявило бажання понад 100 осіб, це – члени Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ, заступники директорів з виховної роботи, куратори груп, бібліотекарі, вихователі гуртожитків.

На пропозицію організаторів поділитися своїм досвідом відгукнулося 9 спікерів. Про стан національно-патріотичного виховання у Сумському національному аграрному університеті та його відокремлених структурних підрозділах розповіла Світлана ЗІНЧЕНКО, завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського НАУ.

Спікери заходу надали змістовну інформацію з таких важливих питань як психологічний супровід при формуванні патріотизму студентської молоді; національно-патріотичне виховання як засіб протидії зовнішньої агресії; утвердження патріотизму та національної свідомості молоді як ключова  компетентність, що сприяє зміцненню духовної і моральної єдності суспільства; музейні проекти в умовах дистанційного навчання як один із провідних аспектів патріотичного виховання студентів коледжу; творчий потенціал педагогічних працівників: пошук нових ефективних форм і методів роботи.

Треба підкреслити, що вищезгадані теми є й справді цінними, адже основний меседж, який намагалися донести до присутніх спікери базувався на основі реального досвіду, у тому числі  Ніжинського фахового коледжу НУБІП України, Машинобудівного фахового коледжу СумДУ, роботи Горохівського фахового коледжу ЛНАУ.

Семінар виявився продуктивним, цікавим й порушив тематику  національно-патріотичного виховання, що дійсно варта уваги і є провідним питанням у сфері виховання зростаючого покоління.