Студенти СНАУ стали учасниками обласної школи «Лідер»

Сумський національний аграрний університет взяв участь у навчальній сесії обласної школи «Лідер». Близько 100 учасників з усієї області долучилися до заходу, темою якого була: «Психотехніка спілкування в молодіжному колі».

Практичний психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського НАУ Верещагіна Дарина Володимирівна та голова студентського самоврядування Кравченко Дар`я підготували тренінгове заняття «Відповідальне лідерство» для найактивніших учасників самоврядування Сумської області.
Дар’я ознайомила присутніх із поняттям лідерство, розповіла про якості, які допоможуть в досягненні успіху та поділилась власними секретами успішного лідерства.

Психологиня підготувала інтерактивні заняття, ігри та вправи, які мали на меті допомогти
кожному розібратися зі своїми особистісними характеристиками, якостями, навичками і які просто підняли настрій.

Дякуємо організаторам за можливість попрацювати з активною і цілеспрямованою молоддю!