В Університеті Фоджа (Італія) проходить навчальний візит для представників міжнародного консорціуму INTERADIS. Від Сумського національного аграрного університету в заході беруть участь проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО, завідувач науково-дослідної частини Олег ПАСЬКО, директор офісу промоції Ксенія БЛЮМСЬКА-ДАНЬКО та завідувач кафедри міжнародних відносин Наталія ВОЛЧЕНКО.

Проєкт INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» реалізується в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти та передбачає реалізацію важливих для закладів вищої освіти завдань. Зокрема, інтеграцію іноземних студентів до культурного, етнічного, соціального середовища України та Європейського Союзу; підвищення кваліфікації академічних працівників щодо особливостей роботи з іноземними студентами; розбудову потенціалу міжнародних офісів та підвищення якості надання адміністративних послуг.

Перша частина візиту передбачала засідання керівного комітету проєкту, на якому Олег ПАСЬКО мав нагоду представити активності Сумського національного аграрного університету та прогрес виконання проєкту в розрізі робочих пакетів. Крім того, він взяв участь у дискусіях й обміні думками із колегами. Учасники обговорили ідеї для наступних проєктів.

Третій день навчального візиту був присвячений досвіду Сумського національного аграрного університету в процесі адаптації та інтеграції іноземних студентів, зокрема здобувачів освітньо-наукового ступеня PhD. Олег ПАСЬКО та Юрій ДАНЬКО представили доповідь на тему “Дослідження як складова інтеграції іноземних студентів на третьому рівні вищої освіти”, яка викликала жваву дискусію в присутніх. На сьогодні ця тема є актуальною для більшості університетів – учасників проєкту.

Директор офісу промоції Ксенія БЛЮМСЬКА-ДАНЬКО в рамках доповіді “Медіа-комунікація та іноземні студенти: вивчення взаємодії міжкультурних комунікацій та соціальних медіа для іноземних студентів” ознайомила присутніх з досвідом СНАУ щодо забезпечення соціальних комунікацій та залучення в цей процес іноземних студентів.