У СНАУ відбулося чергове засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області

У Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області. До засідання долучилось вісім членів Ради.

На порядку денному було три питання та питання різного.

Ректор Сумського національного аграрного університету, Голова ради Володимир Ладика доповів по питанню організації початку нового 2022/2023 навчального року. Усі ректори відмітили, що є загроза щодо початку навчального року в режимі оф-лайн. Також було обговорено питання можливості розпочати навчальний рік з 01.08.2022 року.

Друге питання стосувалося вирішення питання підтримки бізнесу через заміну мобілізованих працівників підприємств студентами старших курсів. Було прийнято рішення сформувати пропозиції до бізнесу щодо заміни мобілізованих працівників студентами ЗВО Сумської області.

Рада ректорів закладів вищої освіти в Сумській області розглянула також питання повторного звернення до МОН України щодо спрощення вступу іноземних громадян до ЗВО України у 2022 році. Було вирішено сформувати лист-звернення щодо можливості спрощеного вступу іноземних громадян до ЗВО України у 2022 році.

У різному порушувалися питання активізації роботи з громадами та необхідності укладання меморандуму з громадами.