Спорт – незамінна частина життя кожної людини. Хтось займається ним професійно, зростає по кар’єрним сходам до тренера або чемпіона, хтось є лише аматором, а хтось і зовсім уболівальником.

Так чи інакше, фізична активність – запорука сили, краси, здоров’я.

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту у стінах Сумського національного аграрного університету зібралася освітянська родина – студенти, співробітники, викладачі, навіть випускники. Кожен з них пов’язаний зі спортом і відзначає особливий день у році.

До вітального слова від адміністрації університету був делегований проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО:

«Шановні співробітники, за нормативами ви проводите ґрунтовну наукову роботу. Крім цього, готуєте спортсменів, переможців, лідерів. За це висловлюємо велику вдячність. Студенти, спорт – надзвичайно важлива річ у житті кожної людини. Ніде так не відчувається дух міцності, єднання, сили, крім занять фізичною активністю.»

Особливим гостем на святі став Микола ЗАРІЦЬКИЙ,  військовослужбовець Збройних сил України. У перші тижні повномасштабного вторгнення разом із товаришами патрулював місто, потім перейшов до лав ЗСУ. Невдовзі потрапив на Лисичанський напрямок, через два місяці боєць уже був під Херсоном. У 2023 році Микола ЗАРІЦЬКИЙ у Дюссельдорфі взяв участь в Іграх нескорених. Героя було нагороджено подякою ректора за особисту мужність, відвагу та самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, патріотизм, високий професіоналізм, популяризацію здорового способу життя.

За високі спортивні досягнення, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток спорту у Сумському національну агарному університету, пропаганду здорового способу життя, активну громадську позицію та з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзначили викладачів і співробітників закладу: Сергія ХАРЧЕНКА, Петра РИБАЛКА, Ірину САМОХВАЛОВУ, Анну САХНЕНКО, Івана СОБРАНА, Євгена ЄВТУШЕНКА, В’ячеслава ПИЛИПЕНКА, Владислава КОВАЛЕНКА, Івана САЛАТЕНКА, Сергія БУТЕНКА, Андрія КОЛОМІЙЦЯ, Віктора СЕРГІЄНКА, Ігоря ГОЛОВАЧА, Георгія ВОДЧАКА, Богдана ПІНЧУКА.

Особлива гордість нашого університету – студенти-спортсмени, які відстоюють честь нашого університету на змаганнях, тренуються й докладають зусиль для того, щоб популяризувати спорт серед однолітків. Подяки ректора цього року вручили Володимиру МУСІЄНКУ, Юрію КУЗЬМЕНКУ, Ірині ЛОБАЧОВІЙ, Дмитру СИРОТІНУ, Денису ЖИГЕРУ, Роману ГОЛІКОВУ, Миколі СЕЗОНЕНКУ, Андрію ЄВТУШЕНКУ, Марії ЛУКАВІЙ, Богдану КРИКОТІ, Роману ДУБОВИЧУ, Андрію МАКАРЕНКУ, Анні КИРИЧЕНКО.

Крім подяк, нагороджені отримали ще й цінні подарунки від первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ та від первинної профспілкової організації викладачів та співробітників СНАУ.

Незабутні емоції – найкраще привітання, яке на святі за традицією висловили творчі колективи СНАУ.

Щиро вітаємо всіх причетних з Днем фізичної культури та спорту! Підкорюйте нові вершини й розвивайтеся в улюбленій справі. Бажаємо вам наснаги й мотивації, гідної конкуренції та перемог.