У Сумському НАУ пройшло чергове засідання Вченої ради

29 березня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради університету, під час якого обговорювалися актуальні питання роботи університету. Задля безпеки співробітників в умовах карантину засідання проходило у форматі онлайн на платформі ZOOM. Головував на засіданні перший проректор СНАУ Микола Курило.

Перед початком розгляду питань порядку денного було внесено зміни до складу членів Вченої ради. Відтак, з неї вибули Гапон В.В.,  Галушко О.С., Рязанцева С.І., Улько Є.С. та приєдналися Кравченко Д.В, Семоненко А.С., Білосорочка  І.М., Поливаний А.Д. Також зі складу Вченої ради було виведено Дар’ю. Галицьку.

Затвердивши зміни у особовому складі Ради, її члени перейшли до розгляду питань порядку денного. До нього були винесені наступні питання:

1. Про результати роботи в 2020 році та перспективи розвитку факультету ветеринарної медицини. Доповідач: декан факультету Олександр Нечипоренко.
  2. Про результати роботи в 2020 році та перспективи розвитку біолого-технологічного факультету. Доповідач: декан факультету Віктор Опара.
  3. Про особливості прийому абітурієнтів до університету в 2021 році. Доповідач: секретар Приймальної комісії Віктор Сергієнко.
  4. Різне.

У блоці «Різне» були розглянуті питання наукової роботи, міжнародної співпраці та інші актуальні питання.