30 жовтня на базі Сумського національного аграрного університету відбулося чергове засідання Вченої ради закладу освіти.

Цього разу на порядку денному наступні питання:

1. Про стан навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в університеті (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)
  2. Про фінансове забезпечення університету за 9 місяців 2023 році та прогноз на 2023 рік (доповідав: проректор з економічної та господарської діяльності Микола КОВАЛЕНКО)
  3. Про результати роботи постійнодіючих та разових спеціалізованих вчених  рад у 2023 році. (доповідала: завідувач відділу аспірантури та докторантури Світлана ЯРОЩУК)
    • Про затвердження «Положення про методичну раду факультету»
    • Про затвердження «Положення про методичну раду університету»
    • Про затвердження «Програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, представників інститутів громадянського суспільства за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою».
    • Про затвердження «Концепції освітньої діяльності з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, представників інститутів громадянського суспільства за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою».
    • Про реорганізацію бібліотеки Сумського НАУ
    • Про зміну назви лабораторії з «Навчальна лабораторія харчових продуктів спеціального призначення» на «Навчально-наукову лабораторію основ фізіології, гігієни, якості та безпечності харчування».
    • Про визнання вимог іноземних партнерських установ щодо підготовки кваліфікаційних робіт у рамках діючої програми подвійних дипломів (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)
    • Про затвердження Положення про Центр тестування з англійської мови Pearson №87331 СНАУ (доповідала: завідувач кафедри іноземних мов Тетяна КЛОЧКОВА)
    • Про затвердження змін до Правил прийому для здобуття вищої освіти у Сумському НАУ в 2023 році та змін до Правил прийому до ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського НАУ» для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра в 2023 році (доповідав: відповідальний секретар приймальної комісії Віктор СЕРГІЄНКО)
    • Про розгляд та рекомендації до друку видань (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)
    • Про коригування теми дисертаційного дослідження
    • Про відрахування здобувачів ступеня доктора філософії
    • Про надання академічної відпустки
    • Про затвердження разових спеціалізованих вчених рад для захисту дисертаційного дослідження (доповідала: завідувач відділу аспірантури та докторантури Світлана ЯРОЩУК)

Заслухавши доповіді, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення, що були затверджені протокольно від 30 жовтня 2023 року.

Про минуле засідання читайте за лінком: https://snau.edu.ua/vchena-rada-vid-25-09-2023/.