Весняна школа “Зелена угода ЄС: поточні виклики та майбутні перспективи на шляху до кліматичної нейтральності” для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства.

Весняна Школа проводиться в рамках імплементації проєкту  Центр досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті»  – Jean Monnet Centre of Excellence ESSIE – 101085552 – ERASMUS-JMO-2022-COE та за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні.

Графік роботи: 16 – 17 квітня 2024 з 10:00 EET до 15:00 EET (Київський час),

Мова заходу: українська.

Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/kmEf29jLbW6KhdtU7

Програма та деталі заходу на сайті організаторів:  www.cessie.eu

Весняна Школа буде проведена в онлайн форматі на платформі Zoom за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/3386572580?pwd=ZzRDdldhTWZ4NzA4eVRkWmRpNzNxZz09

Код доступу: 2956090

Метою даного заходу є формування:

У результаті реалізації заходу:

– буде проведено аналіз європейського досвіду підтримки екологічної безпеки в контексті зміни клімату та можливості використання його елементів в Україні;

– будуть розширені знання цільової аудиторії про систему європейської кліматичної політики та освіти, що сприятиме поширенню екоцентричних знань серед різних верств населення;

– студенти та викладачі стануть активними учасниками вивчення та обговорення міжнародної політики у цій галузі, що сприятиме формуванню професійної культури та просуванню досвіду країн ЄС у розробці та впровадженні екологічної безпеки;

– учасники матимуть унікальну можливість постійно розвивати цілісні знання з питань попередження глобального потепління, адаптації до кліматичних змін та пом’якшення наслідків;

– учасники зможуть використовувати отримані знання та досвід у своїй професійній діяльності, постійно розширюючи ці знання, що буде свідчити про їх новий екоцентричний тип мислення та свідомості та високий ступінь екологічної культури.

За додатковою інформацією: +380662339977 (Viber) essie@udu.edu.ua

Участь в Весняній Школі безкоштовна за рахунок залучення коштів проєкту Центр Досконалості Жана Монне «Європейські Студії соціальних інновацій в освіті».

Інфолист