Сумський національний аграрний університет 16 листопада став платформою для проведення першого в поточному навчальному році засідання Ради молодих учених у затвердженому новому складі.
Розпочалася зустріч з вітального слова проректора з наукової і міжнародної діяльності Сумського НАУ Юрія ДАНЬКА, який побажав присутнім плідної подальшої роботи та наголосив на важливості співпраці між представниками різних закладів вищої освіти Сумщини та України в цілому. За його словами, це сприятиме ухваленню нових рішень і прогресу в галузі державної політики щодо наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, що відповідає головній цілі функціонування всеукраїнської мережі Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. Більш того, з 2020 до 2023 року Юрій ДАНЬКО керував роботою даного консультативно-дорадчого органу при Сумській обласній державній адміністрації.
Відтепер головою Ради є декан факультету будівництва та транспорту СНАУ, доцент кафедри транспортних технологій Олександр СОЛАРЬОВ (більше див.: https://snau.edu.ua/oleksandr-solarov-chlen-radi-molodix-uchenix/). Відтепер четвертий рік поспіль важливу посаду обіймає представник нашого університету, що свідчить про високу кваліфікацію наших співробітників і їх глибокі знання. Під керівництвом Олександра СОЛАРЬОВА перше засідання в оновленому складі об’єднало представників наукових установ і вищих навчальних закладів Сумщини. Розглянули два питання порядку денного:
- Доповідь голови Ради молодих учених про перспективи роботи Ради у кооперації з Сумським НАУ.
- Розробка плану роботи Ради молодих учених при Сумській обласній державній адміністрації на 2024 рік.
Обговорили члени Ради молодих учених перспективи співпраці між закладами вищої освіти Сумської області, проведення майбутніх спільних наукових заходів, участь у міжнародних та всеукраїнських проєктах. Олександр СОЛАРЬОВ у ході засідання ознайомив присутніх з матеріально-технічною базою Сумського національного аграрного університету. При цьому наголосив Голова ради на важливості роботи з місцевим бізнесом, адже саме він надає фінансову підтримку для створення сучасних інноваційних лабораторій. А ще похизувався найвідомішими науковими розробками співробітників СНАУ: їстівними пакетами, що швидко розкладаються в природі, та молоком А2.
Засідання завершилося в дружній атмосфері винесенням відповідних рішень стосовно питань порядку денного.
Більше про даний консультативно-дорадчий орган на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України: https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/pro-ministerstvo/doradchi-organi/rada-molodih-uchenih/pro-rmu.