Відбулося засідання вченої ради університету

25 жовтня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, яке було проведене у змішаному форматі: онлайн та офлайн (голосування) з дотриманням усіх заходів безпеки в умовах пандемії.

Відповідно розглянули конкурсні справи про обрання на вакантні посади науково-педагогічних працівників. За конкурсом на посади було обрано 27 науково-педагогічних працівників. Зокрема,  пройшли конкурс: на факультеті агротехнологій та природокористування –   5  викладачів, на біолого-технологічному –  4 особи,  будівельному  факультеті – три особи,  на інженерно-технологічному факультеті  – 2, на факультеті економіки і менеджменту  – 6 осіб,  та  юридичному факультеті – 2 особи.

Вітаємо всіх колег з проходженням конкурсного відбору.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету. Порядок денний:

1.Про стан навчально-методичного забезпечення навчального процесу. Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.

2. Про фінансове забезпечення університету в 2021 році. Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Коваленко М.П.

3. Різне. У цьому блоці були розглянуті нагальні питання наукової та навчально-методичної, організаційно-управлінської діяльності структурних підрозділів Сумського НАУ.

Щодо “Різного” – були озвучені питання, що стосувалися наукової роботи СНАУ, зокрема:

– Про направлення на міжнародне стажування;

– Про відрахування з аспірантури;

– Про коригування теми дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеню доктора філософії;

– Про затвердження тем дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора наук;

– Про видачу дипломів докторам філософії здобувачам третього освітньо-наукового рівня;

– Про створення спеціалізованої вченої ради для разового захисту дисертації;

– Про проведення попередньої експертизи дисертаційної роботи;

– Про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування;

– Про рекомендацію до друку монографії.

А також проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М. озвучив питання навчальної роботи. Зокрема, було затверджено 2 програми навчальних дисциплін та 3 загальних короткострокових програми підвищення кваліфікації державних службовців згідно з додатком та рекомендації до друку навчального посібника.

Окрім того, розглянули питання  про затвердження  та відкриття нової освітньої програми «Готельна і ресторанна справа» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» на першому бакалаврському рівні.

Заслухавши та обговоривши доповідь завідувача відділу якості освіти, ліцензування та акредитації Скляр І. Д. щодо змін до Положення про Раду із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти вчена рада ухвалила затвердити зміни до Положення про Раду із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, затвердити Положення про Студентський комітет партнерства в забезпеченні якості освіти, затвердити Положення про порядок розгляду апеляцій студентів.