ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

30 червня 2022 року в Сумському національному аграрному університеті відбулось чергове засідання Вченої ради університету яке було проведене в оф-лайн  форматі.

Засідання почалося з доповіді проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлова В.М. «Про стан виконання трудових контрактних зобов’язань науково-педагогічними працівниками університету у 2021-2022 навчальному році», «Про підготовку університету до 2022-2023  навчального року» та «Про затвердження іменних стипендій за підсумками весняного семестру 2021-2022  навчального року».

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальне питання виконання рішень вченої ради в 2021-2022 навчальному році. Доповідач: перший проректор Курило М.П.

Розглядалися питання «Різного», що стосувалися наукової роботи СНАУ. Зокрема були розглянуті питання:

Про коригування теми дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеню доктора філософії.
Про зміну наукового керівника дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеню доктора філософії заспеціальністю 073 «Менеджмент» без зміни теми досліджень.
Про надання права керівництва аспірантами.
Про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування.
Про видачу дипломів докторам філософії здобувачам третього освітньо-наукового рівня.
Про затвердження результатів поточного моніторингу (піврічний) проектів міжнародної технічної допомоги, в яких реципієнтом є Сумський національний аграрний університет.

Інформував: проректор з наукової роботи Данько Ю. І.

Розглядалися питання «Різного», що стосувалися навчально-методичної роботи.Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М. Зокрема були розглянуті питання:

Про затвердження програм центру підвищення кваліфікації.
Про рекомендацію до друку 19 навчальних посібників.
Про  реорганізацію кафедр  біолого-технологічного  факультету.
Про зміну підпорядкування кафедр, які забезпечують підготовку студентів за ОП «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Крафтові технології та гастрономічні інновації», «Харчова безпечність та якість»  з інженерно-технологічного на біолого-технологічний  факультет.
Про зміну підпорядкування кафедри «Філософії та соціально-гуманітарних дисциплін» з інженерно-технологічного на юридичний факультет.
Про створення кафедри туризму.

Завідувач навчального відділу КолодненкоН.В. доповіла: «Про затвердження Положеньпро кафедри», «Про затвердження Положення про планування та облік науково-педагогічної роботи професорсько-викладацького складу Сумського НАУ».

В.п. декана факультету економіки та менеджменту Лишенко М.О. доповіла Про зміну гаранта та перезатвердження складу проєктної групи ОНП за спеціальністю 075 «Маркетинг» ( доктор філософії) та спеціальністю 075 «Маркетинг», ОС « бакалавр», а також Про затвердження наукової школи «Маркетинг та конкурентоспроможність соціально-економічних систем на засадах сталого розвитку».

Про затвердження Порядку роботи фахівця з питань запобігання та виявлення корупції  під час вступної кампанії  2022 року в умовах воєнного стану доповів перший проректор  Курило М.П.

Розглянули також питання Про затвердження організаційно-управлінської структури Сумського національного аграрного університету. Доповідав: проректор Коваленко М.П.

А також прийняли рішення по інформації в.п. декана інженерно-технологічного факультету Зубко В.М. Про присвоєння Центру точного землеробства СНАУ імені професора Довжика М.Я.