Ректор Сумського національного аграрного університету, академік НААН України Володимир ЛАДИКА став членом Експертної ради, що сформує список «Агрогенерація 2023».

«Агрогенерація 2023» – список молодих ефективних людей, залучених у роботі в агросфері. Рейтинг буде сформовано онлайн-виданням AgroPortal.ua спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та освітнім проєктом «Агрокебети».

Метою формування списку «Агрогенерація 2023» організатори вважають популяризацію сучасної освіти та роботи в АПК, демонстрацію успішних прикладів реалізації молоді в особистій справі та/або побудові кар’єри.

Учасниками можуть стати агропідприємці та наймані працівники в агрокомпаніях, які досягли керівних посад середнього або вищого рівня. Вік претендентів не має перевищувати 35 років.

Найкращих претендентів буде обрано з 15 по 30 листопада 2023 року за результатами заповнених інформаційних форм на основі оцінок Експертної ради, до якої і входить Володимир ЛАДИКА.

Список «Агрогенерація 2023» буде складатися з двох категорій: «Власна справа» (молоді люди, які започаткували власний аграрний бізнес або ж успішно продовжують сімейну справу) та «Агрокар’єра» (молоді працівники, які обіймають керівну посаду середнього або вищого рівня в одній із агрокомпаній).

Крім Володимира ЛАДИКИ до складу Експертної ради входять ще 17 висококваліфікованих спеціалістів зі сфери надання освітніх послуг, бізнесу та агровидань.  Серед них, приміром, постійний партнер Сумського національного аграрного університету Алекс ЛІССІТСА, генеральний директор агрохолдингу ІМК. Про один з його останніх візитів до нашого закладу освіти читайте за лінком: https://snau.edu.ua/vizit-aleksa-lissitsi-v-snau/.

Володимир ЛАДИКА коментує своє членство в Експертній раді на офіційній сторінці у Фейсбук:

«Завжди з великим задоволенням долучаємося до ініціатив наших постійних партнерів AgroPortal.ua, «Агрокебетів» (новітня магістерська програма) та «Українського клубу аграрного бізнесу». Маю честь бути у складі Експертної ради кращих молодих професіоналів «Агрогенерація 2023».»

Стаття була створена за матеріалами сайту https://agroportal.ua/ .

Примітка редактора:

Сумський національний аграрний університет долучився до реалізації всеукраїнської магістерської програми «Агрокебети» у 2020 році. Так розпочалася співпраця з проєктом та об’єднанням «Український клуб аграрного бізнесу». Метою впровадження даної магістерської програми є підготовка висококваліфікованих спеціалістів в аграрному секторі, які будуть здатні відповідати викликам часу й запитам бізнесу. Для цього проєкт «Агрокебети» робить особливий акцент на відпрацювання теоретичних знань на практиці. Після закінчення навчання студент не потребує додаткових підвищень кваліфікації від компанії, є повністю підготованим до роботи на підприємстві.