Цей день в історії: 10 років тому почалася Революція Гідності, 19 років минуло з розгортання Помаранчевої Революції.

Їх об’єднав Майдан. Частинка території Києва заповнилася сильними, незалежними, мудрими й сміливими. Людьми, які ніколи не дозволять нікому одягнути кайдани на свої руки. Героями, які обрали демократичний, європейський курс. Постали проти влади й досягли свого. Попри біль, попри жертви, попри атаки силовиків. На нашу мужність через екрани телевізорів і телефонів дивилися європейці, нашими героями захоплювався весь світ.

“Заряджені гідністю та жагою свободи!” – такі лекції, замість звичних фахових, слухали сьогодні студенти. Викладачі кафедри державно-правових дисциплін та українознавства, які стали організаторами проведення бесід, переконані, що тільки досконало знаючи історичні події, молодь  зможе творити майбутнє.

Не тільки Сумський національний аграрний університет долучився до тематичних лекцій. “Заряджені гідністю та жагою свободи” – марафон, що об’єднав кожен куточок України, кожен вищий навчальний заклад, школу, державні установи.

Назва марафону – не просто своєрідне гасло, а стиль життя українців протягом століть історії. Адже боротьба за вільне майбутнє Батьківщини триває, наш народ захищає свою свободу та незалежну державу.

Український народе, ми вистояли тоді й обов’язково переможемо зараз. У наших жилах тече вільна незалежна кров. Пам’ятаймо про це й вірмо в мирне світле майбутнє. Слава Україні! Героям слава!

Більше з історії Революцій: https://www.maidanmuseum.org/uk/node/2654 .