Засідання вченої ради університету відбулося у Сумському НАУ

29 листопада у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, яке було проведене у змішаному форматі: онлайн та офлайн (голосування) з дотриманням усіх заходів безпеки в умовах пандемії.

На початку засідання були розглянуті конкурсні справи:
– Про присвоєння вченого звання професора кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Довжику Михайлу Яковичу;
– Про присвоєння вченого звання доцента кафедри іноземних мов Кириченко Тетяні Олександрівні;
– Про присвоєння вченого звання доцента кафедри економіки та підприємництва Клочко Тетяні Анатоліївні;
– Про присвоєння вченого звання доцента кафедри публічного управління та адміністрування Харченко Тетяні Олександрівні.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету.

Порядок денний:
1.Про роботу органів студентського самоврядування та створення спільної концепції студентського самоврядування СНАУ та його структурних підрозділів Доповідала: голова студентського самоврядування СНАУ Кравченко Д.В
2. Про стан та шляхи покращення практичної підготовки студентів та перспективи співпраці з агробізнесом. Доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
3. Про підсумки прийому до аспірантури у 2021 році та ухвалення тем дисертаційних робіт. Доповідав: проректор з наукової роботи Данько Ю.І.
4. Про PR-кампанію університету на 2021-2022 навчальний рік. Доповідала: директорка інформаційно-профорієнтаційного офісу промоції Блюмська-Данько К.В.
5. Різне. У цьому блоці були розглянуті нагальні питання наукової та навчально-методичної, організаційно-управлінської діяльності структурних підрозділів Сумського НАУ.
Щодо “Різного” – були озвучені питання, що стосувалися наукової роботи СНАУ, зокрема: про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування; про створення спеціалізованої вченої ради для разового захисту дисертації; про затвердження теми дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук; про затвердження тем дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеню доктора наук, доктора філософії докторантам і аспірантам, що зараховані з 1 жовтня 2021 році та інші питання.

Зокрема, було затверджено список голів екзаменаційних комісій на 2022 рік на освітні ступені “бакалавр”, “магістр” денної та заочної форми навчання Сумського НАУ та по структурних підрозділах Сумського НАУ.
Затверджено ряд Положень:
– Положення про Центр дистанційного навчання;
– Положення про дистанційне навчання у СНАУ;
– Положення про сертифікацію електронного навчального курсу.