Любов з першого курсу: у СНАУ пройшов ряд заходів, спрямованих на адаптацію першокурсників

2020-2021 навчальний рік незвичайний для всіх, але найбільше він дезорієнтує тих, хто вперше перейшов від шкільної парти до студентських лав. Кожному відомо, що лише при успішному перебігу адаптації до нового середовища людина може повною мірою розкрити свій потенціал.

Для того, щоб адаптація першокурсників Сумського національного аграрного університету пройшла якомога легше та щоб якомога менше питань лишились без відповідей, команда СНАУ провела низку заходів, спрямованих на знайомство студентів першого курсу з університетом, в якому вони навчаються.  Протягом двох тижнів, з дотриманням карантинних вимог для першокурсників провели серію лекцій.

Під час заходів їх познайомили з брендом СНАУ – місією, візією, символікою. Важливо було пояснити першокурсникам, що логотип СНАУ складається з пари листків Гінкго Білоба. Ця цілюща рослина не випадково з’явилася у символіці СНАУ. По-перше, вона є дуже корисною для розвитку мозкової активності і саме це робить її особливою для тих, хто вчить і для тих, хто вчиться. По-друге, проєкт з органічного вирощування Гінкго, є своєрідною фішкою СНАУ, визнаною на національному рівні.

Звернули увагу і на те, що важливо від перших днів вивчити імена, якщо не всіх викладачів то принаймні декана, ректора та проректорів. Розповіли про цікаву історію розвитку СНАУ: від філії Харківського сільськогосподарського інституту до європейського освітнього центру національного рівня. Представники міжнародного відділу розповіли про можливості закордонних практик та стажування і про те, що готуватися до них варто вже із самого початку навчання, адже можливостей багато.

Крім того, випускники СНАУ, а нині співробітники університету поділилися з першокурсниками секретами, як отримати винагороду, в тому числі і фінансову, за успішне навчання та участь у науковій роботі. Новачки дізналися, що за успіхи у навчанні та наукові розробки вони зможуть отримати підвищену стипендію та різноманітні премії. А якщо душа прагне творчості, то до їхніх послуг гуртки СНАУ – три танцювальні колективи (зразковий ансамбль бального танцю SWAY, народний колектив народного танцю “Весна”,  зразковий ансамблю сучасного танцю “Шарм”), хор, студія КВК  – та різноманітні майстер-класи і цікаві зустрічі.

Сподіваємось, що таке знайомство допоможе першокурсникам почуватися більш впевнено та максимально використати можливості які дає навчання у Сумському національному аграрному університеті.