45 що зробили нас сильнішими

Сумському національному аграрному університету 45! Наші вітання, мій університете!

За ці роки ми разом падали, і підіймались. Дивились за горизонт та підкорювали нові наукові вершини. Нас ламали, але ми як птиця Фенікс, відроджувались та ставали сильнішими. Нині СНАУ – потужний, провідний заклад вищої освіти, який проводить підготовку висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики з цілої низки акредитованих спеціальностей.

45 подій, що нас зміцнили:

1. СНАУ УВІЙШОВ ДО МІЖНАРОДНОГО РЕЙТИНГУ УНІВЕРСИТЕТІВ(https://snau.edu.ua/snau-uvijshov-do-mizhnarodnogo-rejtingu-universitetiv/ )
2. СНАУ РОЗПОЧИНАЄ СПІВПРАЦЮ З КОРОЛІВСЬКИМ АГРАРНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ВЕЛИКОБРИТАНІЇ(https://snau.edu.ua/snau-rozpochinaye-spivpracyu-z-korolivskim-agrarnim-universitetom-velikobritani%d1%97/)
3. ВІЗИТ МІНІСТРА РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ В СНАУ(https://snau.edu.ua/vizit-ministra-rozvitku-gromad-ta-teritorij-v-snau/)
4. РАЗОМ МИ – СИЛА!( https://snau.edu.ua/razom-mi-sila/)
5. СНАУ ПРЕДСТАВИВ ДОСВІД СПІВПРАЦІ З БІЗНЕСОМ НА КОНФЕРЕНЦІЇ USAID(https://snau.edu.ua/snau-predstaviv-dosvid-spivpraci-z-biznesom-na-konferenci%d1%97-usaid/)
6. МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОДІЮ МІЖ УКРАЇНСЬКОЮ АКАДЕМІЄЮ АРХІТЕКТУРИ ТА СНАУ(https://snau.edu.ua/memorandum-pro-vzayemodiyu-mizh-ukra%d1%97nskoyu-akademiyeyu-arxitekturi-ta-snau/)
7. ДЕЛЕГАЦІЯ СНАУ ПОВЕРНУЛАСЯ З МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ У ТУРЕЧЧИНІ(https://snau.edu.ua/delegaciya-snau-povernulasya-z-mizhnarodnogo-proyektu-u-turechchini/)
8. РАДА РЕКТОРІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ПОСОЛЬСТВО ТУРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛИКИ У КИЄВІ(https://snau.edu.ua/rada-rektoriv-sumsko%d1%97-oblasti-z-robochim-vizitom-vidvidala-posolstvo-turecko%d1%97-respubliki-u-kiyevi/)
9. ПРАЦІ СПІВРОБІТНИКІВ СНАУ НА СТОРІНКАХ КНИГИ «СУМЩИНА. ВЕЛИКА СПАДЩИНА. КРАЄЗНАВСТВО»( https://snau.edu.ua/praci-dvox-naukovix-spivrobitnikiv-snau-na-storinkax-knigi-sumshhina-velika-spadshhina-krayeznavstvo/)
10. Міжнародний експерт у Сумському НАУ (https://snau.edu.ua/mizhnarodnij-ekspert-u-sumskomu-nau/)
11. МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ В СУМСЬКОМУ НАУ (https://snau.edu.ua/ministr-osviti-i-nauki-ukra%d1%97ni-v-sumskomu-nau/)
12. СТУДЕНТИ СНАУ ПІДКОРЮВАЛИ КИТАЙ (https://snau.edu.ua/studenti-snau-pidkoryuvali-kitaj/)
13. НАВЧАННЯ В СНАУ ОБИРАЮТЬ КРАЩІ ВИПУСКНИКИ КРАЇНИ(https://snau.edu.ua/navchannya-v-snau-obirayut-krashhi-vipuskniki-kra%d1%97ni/)
14. ПЕРЕМОГИ ЗРАЗКОВОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ “SWАY” СУМСЬКОГО НАУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ(https://snau.edu.ua/peremogi-zrazkovogo-ansamblyu-suchasnogo-balnogo-tancyu-sway-sumskogo-nau-u-vseukra%d1%97nskomu-konkursi/)
15. НАУКОВЦІ СНАУ ОТРИМАЛИ ГРАНТОВУ ПІДТРИМКУ ВІД ЧЕСЬКОГО УРЯДУ(https://snau.edu.ua/naukovci-snau-otrimali-grantovu-pidtrimku-vid-cheskogo-uryadu/)
16. НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ВІЗИТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМСЬКОГО НАУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ ПРИКЛАДНИХ НАУК ВАЙЕНШТЕФАН-ТРІСДОРФ, НІМЕЧЧИНА(https://snau.edu.ua/navchalno-doslidnickij-vizit-naukovo-pedagogichnix-pracivnikiv-sumskogo-nau-do-universitetu-prikladnix-nauk-vajenshtefan-trisdorf-nimechchina/)
17. УГОДУ З INTERNATIONAL LABOUR ORGANIZATION ПІДПИСАЛО КЕРІВНИЦТВО СУМСЬКОГО НАУ(https://snau.edu.ua/ugodu-z-international-labour-organization-pidpisalo-kerivnictvo-sumskogo-nau/)
18. ДИСЕМІНАЦІЙНУ ЗУСТРІЧ УЧАСНИКІВ НАВЧАЛЬНОГО ВІЗИТУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МІКОЛАСА РОМЕРІСА ВЛАШТУВАЛИ У СНАУ(https://snau.edu.ua/diseminacijnu-zustrich-uchasnikiv-navchalnogo-vizitu-do-universitetu-imeni-mikolasa-romerisa-vlashtuvali-u-snau/)
19. СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ВРУЧИВ ДИПЛОМИ ЛАУРЕАТАМ ПРЕМІЇ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЗА РОЗРОБЛЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ(https://snau.edu.ua/sergij-shkarlet-vruchiv-diplomi-laureatam-premi%d1%97-kabinetu-ministriv-ukra%d1%97ni-za-rozroblennya-ta-vprovadzhennya-innovacijnix-texnologij/)
20. ДЕЛЕГАЦІЯ СНАУ ПОВЕРНУЛАСЯ З МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ ERASMUS + INTERADIS У ВІЛЬНЮСІ(https://snau.edu.ua/delegaciya-snau-povernulasya-z-mizhnarodnogo-proyektu-erasmus-interadis-u-vilnyusi/)
21. ВІДБУВСЯ ФОРУМ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО. ДОРОГИ» НА БАЗІ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ СНАУ(https://snau.edu.ua/vidbuvsya-forum-velike-budivnictvo-dorogi-na-bazi-budivelnogo-fakultetu-snau/)
22. ВІЗИТ В СНАУ ДЕЛЕГАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ПРИКЛАДНИХ НАУК ВАЙЄНШТЕФАН-ТРІЗДОРФ, НІМЕЧЧИНА(https://snau.edu.ua/vizit-v-snau-delegaci%d1%97-universitetu-prikladnix-nauk-vajyenshtefan-trizdorf-nimechchina/)
23. СТАЖУВАННЯ У CZECH UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES PRAGUE(https://snau.edu.ua/stazhuvannya-u-czech-university-of-life-sciences-prague/)
24. ВПРОВАДЖЕННЯ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ: «STEP BY STEP»( https://snau.edu.ua/vprovadzhennya-dualno%d1%97-osviti-step-by-step/)
25. ДО 366 РІЧНИЦІ ДНЯ МІСТА СУМИ ВПЕРШЕ ВІДБУВСЯ СТУДЕНТСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ – «СУМИ ЄДНАЄ МОЛОДЬ»( https://snau.edu.ua/do-366-richnici-dnya-mista-sumi-vpershe-vidbuvsya-studentskij-festival-sumi-yednaye-molod/)
26. ВІДБУВСЯ ЯРМАРОК МОЖЛИВОСТЕЙ В СНАУ(https://snau.edu.ua/vidbuvsya-yarmarok-mozhlivostej-v-snau/)
27. ВІДКРИТТЯ ЛАБОРАТОРІЇ ROYAL CANIN В СНАУ( https://snau.edu.ua/vidkrittya-laborator%d1%97%d1%97-royal-canin-v-snau/)
28. КЛАСТЕРНИЙ РОЗВИТОК ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ. (СТВОРЕННЯ АСОЦІАЦІЇ ТВАРИННИКІВ ТА ПТАХІВНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ)( https://snau.edu.ua/klasternij-rozvitok-galuzi-tvarinnictva-u-sumskij-oblasti-stvorennya-asociaci%d1%97-tvarinnikiv-ta-ptaxivnikiv-sumsko%d1%97-oblasti/)
29. УНІВЕРСИТЕТ ВКОТРЕ ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ НАУКОВЦЯМИ( https://snau.edu.ua/universitet-vkotre-pishayetsya-svo%d1%97mi-naukovcyami/)
30. СВЯТКУЄМО ВАЖЛИВІ ПОДІЇ 2021 РОКУ З НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ(https://snau.edu.ua/svyatkuyemo-vazhlivi-podi%d1%97-2021-roku-z-novimi-peremogami/)
31. У СУМАХ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ РОЗРОБЛЕНОГО У СНАУ МОЛОКА А2(https://snau.edu.ua/u-sumax-prodovzhuyut-populyarizaciyu-rozroblenogo-u-snau-moloka-a2/)
32. ЛІТНІЙ ТАБІР SWAY – ЗАХОПЛИВЕ ЛІТО У РИТМІ ТАНЦЮ(https://snau.edu.ua/litnij-tabir-sway-zaxoplive-lito-u-ritmi-tancyu/)
33. У СНАУ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ РОКУ НА ЗАСІДАННІ ВЧЕНОЇ РАДИ(https://snau.edu.ua/u-snau-pidbili-pidsumki-roku-na-zasidanni-vcheno%d1%97-radi/)
34. НАУКОВЦІ СНАУ ОТРИМАЛИ ПРЕМІЮ КМУ ЗА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙ(https://snau.edu.ua/naukovci-snau-otrimali-premiyu-kmu-za-vprovadzhennya-innovacij/)
35. ВПРОВАДЖЕННЯ МІЖНАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ TOPAS В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС СНАУ(https://snau.edu.ua/vprovadzhennya-mizhnacionalnogo-proektu-topas-v-osvitnij-proces-snau/)
36. ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ “ВЕСНА” СУМСЬКОГО НАУ ПІДТВЕРДИВ ЗВАННЯ НАРОДНОГО(https://snau.edu.ua/tancyuvalnij-kolektiv-vesna-sumskogo-nau-pidtverdiv-zvannya-narodnogo/)
37. СТВОРЮЄМО МІСТО В ПАРКУ РАЗОМ: СНАУ ТА СУМСЬКА МІСЬКРАДА ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ЩОДО ОЗЕЛЕНЕННЯ(https://snau.edu.ua/stvoryuyemo-misto-v-parku-razom-snau-ta-sumska-miskrada-memorandum-shhodo-ozelenennya/)
38. СНАУ СТАЄ АГЕНТОМ ЦИФРОВИХ ІННОВАЦІЙ(https://snau.edu.ua/1602-2/)
39. У СНАУ ВІДБУЛАСЯ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ(https://snau.edu.ua/u-snau-vidbulasya-internacionalna-studentska-konferenciya/)
40. «СУМЩИНА АГРАРНА» ЗІБРАЛА ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ НА ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ (https://snau.edu.ua/sumshhina-agrarna-zibrala-tisyachi-lyudej-na-shhorichnij-forum/)
41. СТУДЕНТИ СНАУ ОБРАЛИ НОВОГО ГОЛОВУ САМОВРЯДУВАННЯ(https://snau.edu.ua/studenti-snau-obrali-novogo-golovu-samovryaduvannya/)
42. В СУМСЬКОМУ НАУ ПІДВИЩУВАЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ ЛІКАРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ(https://snau.edu.ua/v-sumskomu-nau-pidvishhuvali-kvalifikaciyu-likari-veterinarno%d1%97-medicini/)
43. СНАУ ТА ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС АСОЦІАЦІЯ ПРОВЕЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ВЕТЕРИНАРНИХ ЛІКАРІВ(https://snau.edu.ua/snau-ta-yevropejska-biznes-asociaciya-proveli-kursi-pidvishhennya-kvalifikaci%d1%97-dlya-veterinarnix-likariv/)
44. НАУКОВЦІ СНАУ БУЛИ НАГОРОДЖЕНІ ПРЕМІЄЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ(https://snau.edu.ua/naukovci-snau-buli-nagorodzheni-premiyeyu-prezidenta-ukra%d1%97ni/)
45. СУМСЬКИЙ НАУ УВІЙШОВ У П’ЯТІРКУ ВИШІВ, ЯКІ ОТРИМАЛИ МАКСИМАЛЬНЕ ФІНАНСУВАННЯ У 2020 РОЦІ (https://snau.edu.ua/sumskij-nau-uvijshov-u-pyatirku-vishiv-yakim-zbilsheno-finansuvannya-u-2020-roci/)
Для наступної події залишаємо…, адже у нас лише початок!
З
народженням, СНАУ!